Zestaw warsztatowy

Tradycją serii konferencji i warsztatów „Postępy Techniki” jest w praktyczny sposób przybliżanie wybranej tematyki. Przygotowywaliśmy zestaw rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Jest to sprzęt, których uczestnik otrzymuje na własność wyjeżdżając z konferencji – uwaga jeśli ktoś chce tylko sprzęt to prosimy o samodzielne za kupienie ponieważ my dostarczamy wiedzy zaś sprzęt jest tylko dodatkiem. Dzięki niemu może zgłębiania tajniki techniki wzbogaconej i wirtualnej rzeczywistości (AR i VR), wykonywać testy, badania a nawet eksperymenty.

Sprzęt do wyświetlania obrazów przestrzennych za pomocą smartfonów czy tabletów. Stosuje on analogiczną technikę, z której korzystają lotnicy gdzie nosi ona nazwę HUD (skrót od ang. Head-Up Display). Jeśli chcesz zobaczyć w akcji  to https://www.youtube.com/watch?v=5Z4X8wSkfxg. Zestaw składa się z elementów do samodzielnego złożenia.

Okulary 3D z regulowanym dystansem i rozstawem soczewek.

Jedna z metod wejścia w wirtualną rzeczywistość. Uwaga by móc stosować trzeba posiadać smartfona z żyroskopem.

Power bank, dodatkowe zasilanie jest ważne ponieważ inna rzeczywistość pochłania

Zamieszczone zdjęcia są przykładowe.

pisz o szczegóły podając swoje preferencje

konferencja@360inlive.com

 

 

* Uczestnicy konferencji i warsztatów mają możliwość opublikowania swoich prac w recenzowanej monografii wieloautorskiej pod redakcją naukową, wydane przez wydawnictwo naukowe. Jest to dla naukowca 5 punktów MNiSW. Wymogiem pracy jest 20 tysięcy znaków oraz poprawna polszczyzna. Prace przesłane przed konferencją będą publikowane w czerwcu.

* zamieszczone zdjęcia są zdjęciami przykładowymi, specyfikacje otrzymujecie Państwo na maila

Uwaga Zestaw warsztatowy jest dla uczestników, którzy wybrali pełne uczestnictwo z warsztatami. Dla uczestników, którzy wybrali tylko konferencje przysługują materiały konferencyjne.