Zestaw warsztatowy

Tradycją serii konferencji i warsztatów „Postępy Techniki” jest w praktyczny sposób przybliżanie wybranej tematyki. Były konferencje, gdzie przygotowaliśmy drukarki 3D, systemy termowizji a teraz przygotowujemy zestaw rozszerzonej wirtualnej rzeczywistości. Jest to sprzęt, których uczestnik otrzymuje na własność (wyjeżdża z konferencji). Dzięki niemu może zgłębiania tajniki techniki wzbogaconej i wirtualnej rzeczywistości (AR i VR), wykonywać testy, badania a nawet eksperymenty.

Sprzęt do wyświetlania obrazów przestrzennych za pomocą smartfonów czy tabletów. Stosuje on analogiczną technikę, z której korzystają lotnicy gdzie nosi ona nazwę HUD (skrót od ang. Head-Up Display)

Okulary 3D z regulowanym dystansem i rozstawem soczewek.

Jedna z metod wejścia w wirtualną rzeczywistość.

Power bank, dodatkowe zasilanie jest ważne ponieważ inna rzeczywistość pochłania

zaś dla VIPów przygotowaliśmy do wyboru smartfon, kamerę 360, okulary 3D

Zainteresowany?

pisz o szczegóły podając swoje preferencje

konferencja@360inlive.com

 

 

* Uczestnicy konferencji i warsztatów mają możliwość opublikowania swoich prac w recenzowanej monografii wieloautorskiej pod redakcją naukową, wydane przez wydawnictwo naukowe. Jest to dla naukowca 5 punktów MNiSW. Wymogiem pracy jest 20 tysięcy znaków oraz poprawna polszczyzna. Prace przesłane przed konferencją będą publikowane w czerwcu.

* zamieszczone zdjęcia są zdjęciami przykładowymi, specyfikacje otrzymujecie Państwo na maila